zamknij

     Od ponad 20 lat sprzedajemy profesjonalne środki czystości, w tym chemię gospodarczą, dozowniki do papieru, dozowniki do mydła i do dezynfekcji oraz wózki do sprzątania. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami marek

TORK i TENZI.

     W naszej ofercie, skierowanej zarówno do firm, jak i do klienta indywidualnego znajdują się wyłącznie sprawdzone i atestowane środki czystości TENZI i systemy dozujące TORK, które stosowane są na całym świecie w przedsiębiorstwach, restauracjach, biurach, halach produkcyjnych, szkołach, placówkach medycznych oraz w innych budynkach publicznych, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i higieny dużej ilości osób, w tym dzieci.

Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie:

- sprzedaż artykułów higieniczno-czystościowych;

- ręcznego i mechanicznego sprzętu do sprzątania;

- środków chemicznych, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych;

- szkoleń personelu w dziedzinie utrzymania czystości.

      Zajmujemy się nie tylko sprzedażą marek TORK i TENZI, ale także profesjonalnym doradztwem w zakresie czystości i utrzymania higieny, które jest kluczowe zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

     Profesjonalne marki TORK i TENZI to środki, które świetnie sprawdzą się nie tylko w miejscu pracy, ale także w domu – optymalny skład oraz wysoka wydajność produktów sprawiają, że są one tańsze w użyciu od ich marketowych odpowiedników, a przede wszystkim bezpieczne dla wszystkich domowników.

Jesteśmy firmą z Włocławka z ponad 20-letnim stażem w branży utrzymania czystości i zaopatrujemy firmy i gospodarstwa domowe w chemię gospodarczą i dozowniki do papieru, mydła i ze środkami dezynfekującymi.

Zaufaj specjalistom i ciesz się czystością w domu i w pracy.

Zespół Gresmar

Wszystko do sprzątania